GAS karta

 

Môžete využiť tieto typy kariet

 

 

 

GAS karta - zľavy a body za tankovanie či nákup

Náš vernostný program funguje na báze zbierania bodov za každé tankovanie alebo nákup v Pausa shope už od hodnoty 1 eura. Nazbierané body potom premeníte na zľavu, ktorú je možné uplatniť na tankovanie, alebo na ďalší nákup u nás (tovar, jedlo, autodoplnky v rámci Pausa shopu). Pausa shop sa nachádza na prízemí našej čerpacej stanice. Ako funguje zbieranie bodov nájdete tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podnikáte? Vybavte si kartu GAS Fleet

Karta slúži pre živnostníkov alebo právnické osoby, ktoré vďaka tankovaniu s touto kartou platia za pohonné hmoty prostredníctvom faktúry alebo kreditného systému. Zároveň získavajú výhodné ceny za tankovanie, informácie o tom, koľko tankujú do firemných vozidiel a kde ich zamestnanci tankovali. Pre zriadenie karty GAS Fleet sa zastavte na našej čerpacej stanici.

 

 

 

 

Darčeková karta s kreditom GAS Gift

Darujte originálny darček vašim blízkym – nabite túto darčekovú kartu kreditom, ktorý je možné využiť na tankovanie alebo nákup v Pausa shope. Kredit sa dá dobiť v hodnotách 25, 50 a 100 eur, platí jeden rok. Každým platením kartou získavate aj body, ktoré pripíšeme na vašu GAS kartu. Karta je zabalená darčekovo, kúpite si ju v pokladni naše čerpacej stanice. Čerpať kredit môžete v celej sieti čerpacích staníc GAS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako funguje zbieranie bodov na GAS karte?

 

 

 

Ako funguje zbieranie bodov?

  • Za nákup 1 litra paliva (diesel, benzín, LPG) získate buď 2 body alebo okamžitú zľavu na tankovanie 0,01 €.

 

 

 

  • Pri kúpe tovaru v Pausa shope (v budove čerpacej stanice GAS) dostanete 4 body za každé minuté 1 euro.

 

 

Ako si uplatníte body? Napríklad takto:

  • Natankujete 36 litrov paliva. Za toto tankovanie získate 72 bodov (36 litrov x 2 body za každý liter). Body si necháte pripísať na svoju GAS kartu a uplatníte si ich pri nákupe tovaru v našom Pausa shope. Upozorňujeme, že za body nie je možné uhradiť napríklad služby umyvárne, alebo pneuservisu. Pri cenovkách nájdete vždy informáciu o tom, za koľko bodov je možné daný tovar kúpiť.
  • Natankujete 36 litrov paliva. Body si nenecháte pripísať na svoj účet, ale využijete možnosť čo bod to zľava – čiže liter paliva = zľava 0,01 €. Pri platení za palivo vám náš personál (na vaše požiadanie) odráta z konečnej sumy 0,36 €. Je teda len na vás, pre ktorý spôsob využitia bodov sa rozhodnete.

 

 

Pozrieť naše služby