Občerstvenie

Čapované nápoje a teplé jedlá spríjemnia cestovanie

U nás neplatí tradičné „pumpárske“ – nakúp, zaplať, odíď. Sme radi keď sa zdržíte dlhšie a preto sme priestory čerpacej stanice spojili s kaviarňou a občerstvením. Ako na jednej z mála čerpacích staníc ponúkame aj čapované nápoje a slnečnú terasu, kde si počas cestovania dokonale oddýchnete. V prípade, že k nám prídete na bicykli po blízkej cyklotrase, môžete využiť posedenie vonku. Vítaní sú u nás aj korčuliari.

 

 

 

 

 

 

Tankovanie je možné nonstop cez tankomat (platba kartou)

Predajňa na ČS GAS je otvorená nasledovne:

 

Pondelok – Nedeľa, 05:00 - 23:00

 

 

 

 

 

 

Pripravili sme pre vás tieto služby

Teplé jedlá a chutné občerstvenie

Spokojné bruško, spokojný vodič. V priestoroch čerpacej stanice máte možnosť vybrať si z menu, ktoré pripravujeme čerstvé a teplé. K menu je možné objednať si čapovaný alebo horúci nápoj. Pre posedenie môžete využiť priestory na prízemí, alebo na poschodí, kde na vás čaká kaviareň GAS Cafe s barom a slnečnou terasou. Občerstvenie si môžete vychutnať aj v celom areáli našej GAS-ky, pretože aj vonku sme pripravili viacero lavičiek, stolov či terasu pre návštevníkov, ktorí prídu napríklad na bicykli, s kočíkom alebo na korčuliach.

 

 

Pozrieť menu a ceny

 

 

 

 

 

 

Kaviareň GAS Cafe s čapovanými nápojmi

Na poschodí hlavnej budovy sa nachádza kaviareň GAS Cafe, v ktorej podávame lahodnú kávu, ale i čapované nápoje (Svijany, Kofola). Priestory kaviarne je možné prenajať na súkromné účely – oslavy, posedenia, stretnutia. Kapacita je 25 osôb, ponúkame aj možnosť spustenia prezentácie či veľkoplošnej obrazovky. Počas slnečných dní môžete sedieť na terase s výhľadom na Váh a okolie Púchova. Napriek polohe čerpacej stanice ponúka naša terasa dostatočné odstrihnutie sa od okolitého sveta a keďže je oddelená poschodím, neruší vás ani bežný chod čerpacej stanice či platiaci zákazníci. Kaviareň môžete využiť i v prípade, že u nás netankujete, ale máte chuť niekde si posedieť, vypiť chladený nápoj a porozprávať sa s priateľmi.

 

 

Pozrieť menu a ceny

 

 

 

 

 

 

Mini predajňa s doplnkovým tovarom

Vstupná miestnosť čerpacej stanice ponúka priestor na zaplatenie využitých služieb či posedenie pri občerstvení a horúcom nápoji. Priestory sú spojené s predajom doplnkového tovaru (alko, nealko, sladké a slané pochutiny, základná osobná kozmetika, noviny, časopisy, tabak) ako aj s predajom autodoplnkov a potrieb pre motoristov (auto chémia, auto kozmetika, elektro doplnky a podobne). S výberom vám ochotne pomôže náš personál.

 

 

Pozrieť otváracie hodiny

 

 

 

 

 

 

Čisté toalety

Nie nadarmo sa hovorí, že kultúru národa spozná človek podľa záchoda. Na GAS dbáme na to, aby boli naše toalety vždy čistým a príjemným miestom pre všetkých, ktorí sa na nich zastavia – mladí, starší, rodiny s deťmi alebo imobilní cestujúci. V prípade, že vám bude na toalete niečo chýbať, radi vaše postrehy privítame v emailovej forme, alebo ich povedzte nášmu personálu.

 

 

Pozrieť otváracie hodiny

 

 

 

 

 

 

 

 

Späť na služby

 

 

 

 

Ceny a menu