Oddych

Čerpacia stanica, na ktorej načerpáte energiu aj vy

Lokalita, v ktorej sa nachádzame, nás inšpirovala k tomu, aby sme neboli len obyčajnou čerpacou stanicou v meste, kde človek využije službu, zaplatí ju a odíde preč. Keďže sme blízko privádzača, pre ľudí, ktorí skončili v práci ponúkame miesto na nerušené vychutnanie kávy alebo debaty s kamarátmi. Pre tých, ktorí región navštívia pre cyklotrasy alebo športujú pri neďalekej priehrade ponúkame možnosť pauzy a občerstvenia na slnečnej terase. A ak potrebujete dať svoje auto do poriadku, nájdete u nás kvalitný pneuservis, automatickú umyváreň, čistenie interiéru či predaj autodoplnkov a pneumatík. Všetko na jednom mieste.

 

 

 

 

 

 

Tankovanie je možné nonstop cez tankomat (platba kartou)

Predajňa na ČS GAS je otvorená nasledovne:

 

 

Pondelok – Nedeľa, 05:00 - 23:00

 

Kaviareň GASS CAFE na poschodí je otvorená nasledovne:

 

Pondelok – Nedeľa, 10:00 - 22:00

 

 

 

 

 

Pripravili sme pre vás tieto služby

Posedenie pre cyklistov, korčuliarov

Cyklisti aj korčuliari sú u nás vítaní. Aj oni nájdu energiu v podobe rýchleho občerstvenia, nápoja alebo posedenia vonku. Nemusia sa báť o svoje bicykle, ani ich úpenlivo strážiť, pretože sedenie máme prispôsobené tak, aby si bicykle zaparkovali blízko seba. Okrem príjemného sedenia nechýbajú stolíky alebo smetné koše. Posedieť si môžete aj na našej terase, ktorá sa nachádza na prvom poschodí budovy čerpacej stanice

 

 

Pozrieť menu a ceny

 

 

 

 

 

 

Príjemná kaviareň s terasou

Po náročnej ceste si môžete oddýchnuť na terase na poschodí. Terasa patrí ku kaviarni s barom, v ktorom ponúkame aj čapované nápoje. Terasa je vhodná aj na rodinné či priateľské stretnutia, ponúka viacero typov sedení aj príjemný výhľad na Púchov a jeho okolie. Sedenia sa nachádzajú v celom areáli GAS Centra, svoje miesto na oddych si teda nájde u nás každý.

 

 

Pozrieť menu a ceny

 

 

 

 

 

 

Posedenia a oslavy v kaviarni

Kaviareň GAS Cafe je od zvyšku čerpacej stanice oddelená schodmi. Na poschodí ponúka teda uzavretý priestor pre súkromnú spoločnosť, rodinné posedenie alebo firemné stretnutie. Využite možnosť vyjsť na terasu, objednať si kávu, spustiť firemnú prezentáciu alebo pozrieť si obľúbený športový zápas na veľkoplošnej obrazovke. Oslavy a posedenia si dohodnete priamo s našim personálom alebo telefonicky na 0918 311 138. Kapacita tejto miestnosti je 25 osôb. Ak organizujete motocyklové stretnutie, alebo stretnutie veteránov či cyklistov, našli ste ten správny priestor pre načerpanie síl a vedenie príjemných rozhovorov.

 

 

Otváracie hodiny

 

 

 

 

 

 

WifiFree zóna pre všetkých

Ak si potrebujete pozrieť cyklotrasy, otváracie hodiny obchodov alebo súkromné správy, na našej čerpacej stanici GAS Centrum je možné pripojiť sa na wifi. Sieť je bez hesla a bez poplatkov.

 

 

Otváracie hodiny

 

 

 

 

 

 

 

Späť na služby

 

 

 

 

Ceny a menu