Pneuservis

Kompletná starostlivosť o vaše pneumatiky

GAS Centrum ponúka kompletné služby pre vaše auto, a preto v ponuke nesmie chýbať ani pneuservis. Nachádza sa v samostatnej budove, ktorá je však súčasťou areálu GAS Centra a stojí hneď vedľa čerpacej stanice. Okrem prezutia všetkých typov pneumatík si môžete v pneuservise zakúpiť potrebné náhradné autodiely či nové pneumatiky.

 

 

 

Objednať sa na služby pneuservisu 0914 331 200.

 

 

 

 

Aktuálna akcia v našom pneuservise

 

 

 

 

 

 

Otváracie hodiny pneuservisu v GAS Centre

 

Pondelok – Piatok, 08:00 – 17:00

Sobota len objednávky

 

 

 

 

 

 

Pripravili sme pre vás tieto služby

Predaj pneumatík a diskov

Predajňa slúži ako maloobchodná predajňa pneumatík a diskov spoločnosti Handlopex. Zakúpite alebo objednáte u nás pneumatiky pre osobné vozidlá, dodávky, motocykle, vozíky, nákladné vozidlá, poľnohospodárske stroje. V ponuke máme rôzne značky ako Taurus, Paxaro, Michelin, Pirelli, Dunlop, Continental, Matador, Barum a mnohé ďalšie. Spätný odber opotrebovaných pneumatík je u nás bezplatný. V predajni ponúkame aj ALU disky a oceľové disky značiek AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO a predaj náhradných autodielov a doplnkov. Predajňa je spojená s predajom strešných nosičov a produktov švédskej značky Thule. Značky diskov a pneumatík nájdete na konci stránky.

 

 

Pozrieť značky

 

 

 

 

 

 

Prezúvanie pneumatík

Pred zimnou či letnou sezónou je nevyhnutné prezuť pneumatiky. V pneuservise v rámci nášho GAS Centra prezúvame všetky typy pneumatík – aj nízkoprofilové a obúvame všetky typy diskov, aj nadrozmerné. Komplexné služby poskytujeme vďaka kvalitnej technike, ktorú máme k dispozícii na našej dielni. Cenník nájdete na konci stránky, alebo priamo v našom pneuservis. Na služby je potrebné sa objednať telefonicky na 0914 331 200 alebo osobne v budove pneuservisu.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Skladovanie pneumatík

Aj skladovanie pneumatík a diskov má svoje pravidlá, ktoré predĺžia životnosť samotnej pneumatiky či disku. Ak nemáte k dispozícii garáž alebo pivnicu, využite službu skladovania pneumatík u nás. Pneumatiky uskladníme v špeciálnych priestoroch, kde sú pre ne vhodné podmienky (tma, nízka teplota). Ich polohu v pravidelných intervaloch meníme, aby sa ich tvar aj vlastnosti zachovali do najvyššej možnej miery.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Pripravujeme - Hodinová garáž

Mimo hlavnej sezóny prezúvania pneumatík (leto, zima) pripravujeme službu Hodinová garáž. Zákazníci budú mať možnosť prenajať si našu dielňu aj zdvihák na vopred určený čas a spraviť si drobné pneuservisné služby vo vlastnej réžii. Po spustení tejto služby vás budeme informovať o ďalších podmienkach aj cenách.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

 

V budove pneuservisu môžete využiť aj ďalšie služby:

Čistenie interiéru

Čistenie klimatizácie

Autopožičovňa Púchov

Odťahová služba

 

 

V budove nájdete aj:

Thule – predaj strešných a bicyklových nosičov

 

 

 

 

Späť na služby

 

 

 

 

Cenník pneuservisu