Tankovanie

Kvalitné palivá, vždy výhodné ceny

Natankuje u nás každý. Palivá majú prehľadné označenie a ceny sa nachádzajú na každej pištoli. Prehľadný je tiež monitor, ktorý vás informuje o konečnej cene za palivo. V prípade otázok máte k dispozícii náš ochotný personál. Veríme, že návšteva GAS Centra neskončí len pri natankovaní, ale že využijete aj možnosť občerstvenia, oddychu po dlhej ceste alebo napríklad službu umyvárne, aby ste sa v aute počas jazdy cítili príjemne.

 

 

 

Aktuálna akcia na čerpacej stanici

 

 

 

 

 

 

 

Tankovanie je možné nonstop cez tankomat (platba kartou)

Predajňa na ČS GAS je otvorená nasledovne:

 

Pondelok – Nedeľa, 05:00 - 23:00

 

 

 

 

 

 

Prečo tankovať u nás?

 

 

 

Len kvalitné palivo

 

 

 

 

Dobré ceny, pravidelné akcie

 

 

 

 

Zľava s GAS kartou

 

 

 

 

Tankovanie kvapaliny do ostrekovačov

 

 

 

 

 

Pripravili sme pre vás tieto služby

Kvalitné palivá pre benzínové a dieselové motory

Ponúkame palivá len od overených a serióznych dodávateľov (Slovnaft, Unipetrol). Celkovo u nás nájdete 3 stojany a 6 výdajných miest pre tankovanie. Benzínové autá môžu tankovať benzín NATURAL 95 alebo NATURAL 95 Patron, dieselové vozidlá DIESEL alebo DIESEL Patron. Nechýba ani tankovanie AdBlue pre dieselové motory. Pri tankovacích pištoliach nájdete zadarmo jednorazové rukavice a papierové utierky, aby bolo tankovanie príjemné a hygienické zároveň. Pri tankovacom stojane č. 1 a č. 2 je možnosť okamžitej úhrady platobnou kartou alebo tankovacou kartou GAS Fleet (tankomat). Odporúčame vybaviť si zákaznícku kartu GAS, s ktorou máte na tankovanie okamžitú zľavu.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Tankovanie LPG do auta

Na GAS-ke nájdete možnosť tankovania LPG do auta. Stojan na tankovanie je nadkrytý, takže LPG natankujete pohodlne i počas nepríjemného počasia. V prípade potreby vám s tankovaním plynu pomôže náš personál. LPG palivo odoberáme len od overených a serióznych dodávateľov. Kvalita tohto paliva zodpovedá potrebným kritériám aj normám a vyhovuje i našim zákazníkom, čo je pre nás to najdôležitejšie.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Rýchlonabíjacia stanica pre elektromobily

Nezabúdame ani na majiteľov elektromobilov. V prípade potreby dobitia elektromobilu nájdete v našom GAS Centre nabíjaciu stanicu od slovenského poskytovateľa GreenWay. Nabíjací stojan má pri sebe dve parkovacie miesta a disponuje konektormi CHAdeMO (50 kW), CCS (50 kW) a Typ 2 kábel (22 kW, 3 fázy). Na stránke poskytovateľa je možnosť pozrieť si obsadenosť konektorov, nabíjanie je spoplatnené podľa zverejneného cenníka. Nabíjacia stanica sa nachádza pri budove pneuservisu. Počas nabíjania určite navštívte našu kaviareň GAS Cafe, prípadne si objednajte chutné teplé jedlo.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Tankovanie kvapaliny do ostrekovačov

Žiadne plastové fľaše, ktoré sa vám budú povaľovať v kufri a zaberať miesto pre batožinu! Kvapalinu do ostrekovačov si pohodlne natankujete aj u nás. Stojan s pumpou sa nachádza hneď vedľa každého stojanu s palivami, takže máte všetko po ruke. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho úplne každý. V tankovacej nádrži sa nachádza vždy aktuálne potrebná zmes do ostrekovačov – zimná, alebo letná.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Cenník tankovacích služieb

 

Aktuálne ceny palív (benzín, diesel, LPG, AdBlue) nájdete na tomto tlačidle:

 

 

Ceny tankovania

 

 

Tankovanie Cena
Kvapalina do ostrekovačov (letná zmes) 0,999 €/liter

 

Cenník platný pre nabíjaciu stanicu GreenWay nájdete na stránke poskytovateľa.

 

 

 

 

Späť na služby