Umyváreň

Umývacie centrum prvotriednej úrovne

V GAS umývacom centre ponúkame vybavenie, ktoré pri umývaní auta zaručene oceníte. Okrem automatickej linky s kvalitnými kefami nemeckého výrobcu WashTec je k dispozícii vysávač, tepovač, automat na čistiace utierky a sušič po ručnom umývaní. A pretože myslíme na všetko, rohože budú ako nové po použití automatického čističa rohoží. V prípade, že nemáte mince do strojov, pri podkladni vám náš personál ochotne rozmení peniaze na drobné.

 

 

 

 

 

 

Samoobslužné stroje a automatická umyváreň sú k dispozícii nonstop.

 

Čistenie interiéru a klimatizácie si objednáte v pneuservise alebo telefonicky 0914 331 200.

 

Otváracie hodiny pneuservisu v GAS Centre

 

Pondelok – Piatok, 08:00 – 17:00

Sobota len objednávky

 

 

 

 

 

 

Pripravili sme pre vás tieto služby

Špičková autoumyváreň

Základom našej umyvárne je automatická linka s kvalitnými kefami nemeckého výrobcu WashTec. Programy sa jednoducho navolia a ich prehľadný popis nájdete hneď pri vstupe do autoumyvárne. Automat sa ovláda jednoducho, návod nechýba. Počas čakania na koniec programu si môžete skočiť k nám dovnútra na kávičku alebo na nealko. Autoumyváreň má kapacitu jedno vozidlo, no v prevádzke je 24 hodín denne. Pre tých, ktorí vozidlo umývajú ručne v boxe ponúkame program, ktorý obsahuje len vysušenie vozidla.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Boxy na ručné umývanie

Dva boxy na ručné umývanie sa nachádzajú hneď vedľa umyvárne. Aby bolo umývanie skutočne efektívne a zároveň nie namáhavé, ponúkame našim zákazníkom kvalitnú techniku, ktorá sa ľahko ovláda a je vysokoefektívna. V boxoch na ručné (bezkontaktné) umývanie nájdete prístroje na čistenie od hmyzu alebo čistenie diskov. Následne sa môžete presunúť k stojanom s vysávačom alebo tepovačom. Naše ročné umývacie boxy sú zariadené tak, aby jedno vozidlo mohli umývať dvaja ľudia naraz – takže šetríte nielen čas, ale aj peniaze. Umývacie programy si môžete ľubovoľne meniť počas umývania, ich zoznam a ceny nájdete na konci stránky.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Odstraňovanie hmyzu

Pri ručnom umývaní nájdete aj stojan so zariadením na odstraňovanie hmyzu z karosérie alebo diskov. Možno ste si mysleli, že drobné mušky odstránite aj bežným umývaním doma, skúste však raz čistenie u nás a uvidíte ten značný rozdiel. Stojan funguje na mince a nachádza sa priamo v boxe na ručné umývanie.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Čistenie diskov

Efektívne čistenie diskov špeciálnou rukoväťou a tlakom zaručí zbavenie sa aj tej najhrubšej špiny. Špeciálny čistič umyje vďaka silnému prúdu vody a saponátu každý záhyb disku. Stojan funguje na mince a nachádza sa priamo v boxe na ručné umývanie.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Sušič po ručnom umývaní

Po ručnom umývaní môžete využiť ručný sušič – jednoduchý spôsob, ako vysušíte vozidlo po umytí rýchlo a zároveň veľmi efektívne. Ovláda sa jednoducho a pomôže vám predísť šmuhám na karosérii alebo oknách. Stojan so sušičom funguje na mince. Na sušenie môžete využiť aj automatickú umyváreň, ktorá sa dá nastaviť aj len na samotný program sušenia.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Vysávač a ofuk

Klasická súčasť všetkým umyvárok je vysávač, nesmie preto chýbať ani u nás. Nečistoty zo sedadiel vysaje rýchlo a silno, nebojí sa ani kamienkov či neporiadku na vašich podlahách a v kufri. Vysávač sa nachádza v jednom stojane spolu s funkciou ofuk. Ofuk slúži na čistenie škár a neprístupných miest. Stojan funguje na mince.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Tepovač poťahov

Nielen rodiny s deťmi ocenia možnosť rýchleho vytepovania poťahov. Tepovač je umiestnený v samostatnom stojane hneď pri vysávači a ofuku. Tepovanie funguje na báze peny, ktorá sa po nanesení a pôsobení vysaje a sedadlá sú hneď čisté. Stojan funguje na mince.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Čistič rohoží

Automatický čistič rohoží sa na bežných autoumyvárňach len tak nevidí. Stačí vložiť špinavú rohožku používanou stranou nadol, po vyčistení hrubej špiny stlačiť režim pary a rohožka je ako nová! Čistenie rohoží vás možno doteraz nebavilo, po vyskúšaní nášho stroja to bude vaša obľúbená činnosť. Stroj funguje na mince, nachádza sa hneď pri umyvárni a vedľa neho je aj praktický stojan na odloženie čistých rohoží.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Čistenie interiéru

V rámci služieb umyvárne, ale aj služieb pneuservisu môžete čistenie interiéru nechať na nás. Vysávanie, tepovanie, umytie aj ťažko dostupných miest a prachu vo všetkých škárach si treba objednať telefonicky na 0914 331 200 alebo osobne v GAS Centre Púchov – v priestoroch pneuservisu.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Čistenie klimatizácie

Klimatizácia denne zachytáva pele a prachy z okolia a jej čistenie by malo byť preto pravidelné a dôsledné. V opačnom prípade dýchate v aute vzduch, ktorý prešiel cez zanedbané filtre klimatizácie, škodí vášmu zdraviu a nemusí vždy voňať. Čistenie klimatizácie vykonávame pomocou ozónového generátora.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Automat na utierky

Automat na utierky zakončí čistenie auta a dovedie ho do dokonalosti. Vyberte si program – utierku, ktorú potrebujete, aplikujte na ňu špeciálnu čistiacu kvapalinu a utrite si sklá, palubovú dosku alebo karosériu. Automat funguje na mince a nachádza sa pri vysávači, ofuku a čističi rohoží, takže máte všetko vedľa seba a blízko.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Cenník umývacích služieb

Programy a ceny automatickej umyvárne nájdete na konci stránky

 

Služba Cena
Ručné umývanie (programy nájdete na konci stránky) 0,50 €/program

Odstraňovanie hmyzu

1,0 €/1 min.

Čistenie diskov

1,0 €/1 min.

Sušič po ručnom umývaní

0,50 €/1 program (5 min.)

Vysávač

0,50 €/5 min.
Ofuk 0,50 €/5 min.

Tepovač poťahov

1,0 €/2 min.

Čistič rohoží

0,50 €/1,5 min.

Čistenie interiéru

cenník

Automat na utierky

(výber zo 4 programov: 2x čistá utierka, 1x utierka s prípravkom na palubnú dosku, 1x utierka s prípravkom na sklá, 1x utierka s prípravkom na karosériu)

0,50 €/1 program

 

 

 

 

Späť na služby