TRUCK stop

Ideálne miesto pre oddych ak ste kamionista

TRUCK stop v GAS Centre Púchov je ideálne miesto pre zastavenie či povinnú prestávku. Nájdete tu všetky potrebné služby od stráženého parkovania až po chutné teplé jedlo. Náš personál ovláda cudzie jazyky a dohovorí sa s vami anglicky, nemecky aj rusky. Okrem nižšie uvedených služieb môžete u nás využiť všetky služby, ktoré sme spísali tu. Máte k dispozícii Wifi zadarmo, môžete si posedieť na terase, využiť služby ručného umývania, relaxovať pri blízkej priehrade, alebo navštíviť mesto Púchov, ktoré je skutočne na skok od našej čerpacej stanice.

 

 

 

 

 

 

Tankovanie je možné nonstop cez tankomat (platba kartou)

Predajňa na ČS GAS je otvorená nasledovne:

 

 

Pondelok – Nedeľa, 05:00 - 23:00

 

Kaviareň GASS CAFE na poschodí je otvorená nasledovne:

 

Pondelok – Nedeľa, 10:00 - 22:00

 

 

 

 

Pripravili sme pre vás tieto služby

Sprcha a WC pre kamionistov

Ak u nás parkujete s kamiónom a potrebujete sa osprchovať, využite naše komfortné a vždy čisté sprchy. K dispozícii sú aj toalety. Využiť môžete aj službu oprania oblečenia.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Monitorované parkovisko

Parkovacia plocha pri budovách GAS Centra je určená pre parkovanie osobných ako i nákladných automobilov. Parkovisko má kapacitu 30 kamiónov, je platené (neplatia len vodiči, ktorí idú do závodu Continental) a monitorované kamerovým systémom. Aj preto si môžete u nás svoj kamión pokojne odstaviť, spraviť si prestávku, alebo sa vybrať napríklad do mesta Púchov.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Teplé jedná a čapované nápoje

Po dlhej ceste oceníte teplé jedno na obed či večeru. Vybrať si môžete z menu, všetko pripravujeme čerstvé a teplé. K menu je možné objednať si horúci alebo čapovaný nápoj. Čapovanú kofolu si môžete vychutnať aj na našej terase, ktorá ponúka príjemný výhľad na okolie a tiež sa na nej pripojíte k bezplatnej Wifi sieti.

 

 

Pozrieť menu a ceny

 

 

 

 

 

 

WifiFree zóna

Každý návštevník našej čerpacej stanice sa môže v priestoroch GAS Centra (vonku, vnútri i na terase) pripojiť k bezplatnej Wifi sieti. Spojte sa s rodinou a napíšte im, aká bola cesta, že ste v poriadku a že sedíte na jednej z najpríjemnejších čerpacích staníc v Trenčianskom kraji.

 

 

Pozrieť otváracie hodiny

 

 

 

 

 

 

Náhradné dosky na náves

V prípade potreby je u nás možnosť zakúpenia náhradných dosiek na náves. Dosky sa nachádzajú za priestorom čerpacej stanice pri výmennom mieste propán-butánových bômb. Cena jednej dosky je 6 €. Obslúži vás náš personál.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Cenník služieb pre kamionistov

 

Služba Cena
Využitie sprchy na GAS 4 €/5 minút
Parkovanie

15 €/24 hodín

(v cene je okrem parkovania aj sprcha, polievka a káva)

Pranie oblečenia 5 €/jeden prací program
Náhradné dosky 8 €/kus

 

 

 

 

Späť na služby